Kalendarz zawodów Kół i Klubów na 2024 rok.

Kalendarz zawodów Kół i Klubów na 2024 rok

Powiadom znajomego:

Szanowni Wędkarze!

W sytuacji gdy na tym samym łowisku zawody ma zaplanowane kilka Kół PZW
prosimy o kontakt 71 344 44 01 oraz maila na adres  asystent@pzw.wroclaw.pl

w celu podania liczby uczestników oraz uszczegółowienia miejsca na danym łowisku lub wybrania łowiska rezerwowego.

W czasie gdy na danym łowisku odbywają się zawody okręgowe nie ma
możliwości aby odbyły się zaplanowane zawody koła PZW.

Serdecznie dziękujemy za Waszą wyrozumiałość.

data zawodów organizator miejsce zawodów 
31.05.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
01.06.2024 Okręg-spinning MO Teamów Mietków
01.06.2024 Sobótka 22 Sulistrowice
01.06.2024 Rosówka 37 Leclerc, sek. C
01.06.2024 Sandacz Boguszyce 117 Boguszyce
01.06.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
01.06.2024 Ślęza Żórawina 28 Galowice
01.06.2024 Kleń 17 Gosławice
01.06.2024 Astra 122 Monopolowa
01.06.2024 Milicz 10 staw w Miliczu, duży 
01.06.2024 Sobótka 22 Leclerc
01.06.2024 Fishing24 Toruńska
02.06.2024 Okręg-spinning MO Teamów Mietków
02.06.2024 Kolejarz 29 Źródlana
02.06.2024 Karaś 115 Sławoszowice (staw)
02.06.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
02.06.2024 Okoń 55 rozlewisko Prężyce
02.06.2024 Sobótka 22 Sulistrowice
02.06.2024 Krokodyl 84 Mała Szwecja, Blizanowice
02.06.2024 Oława 16 Pod Topolami
02.06.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
02.06.2024 Krzyki 62 Biskupin, kanał, rz. Odra
02.06.2024 Astra 122 Monopolowa
02.06.2024 Jelcz 6 I Staw Jelczański
02.06.2024 Odra 63 Rędzin, powyżej śluzy, prawy brzeg
02.06.2024 Sobótka 22 Leclerc
02.06.2024 Gromnik 101 Przeworno
02.06.2024 Bystrzyca Mietków 11 Domanice
06.06.2024 Fishing24 Rędzin, powyżej śluzy, prawy brzeg
08.06.2024 Okręg-spinning MO Teamów, TERMIN REZERWOWY Mietków
08.06.2024 Okręg- spławik MO WETERANÓW, KOBIET, U15, U20, U 25 Zawalna
08.06.2024 Okręg-spinning MO JUNIORÓW Biały Kościół, dolny staw 
08.06.2024 MPK 49 Toruńska
08.06.2024 Pilczyce 41 Glinianki Pilczyce
08.06.2024 Krokodyl 84 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy
08.06.2024 Ślęza Żórawina 28 Galowice
08.06.2024 Kleń 17 Gosławice (nocne)
08.06.2024 Burza 95 Ratowice
09.06.2024 Okręg-spinning MO Teamów, TERMIN REZERWOWY Mietków
09.06.2024 Okręg- spławik MO WETERANÓW, KOBIET, U15, U20, U 25 Zawalna
09.06.2024 Okręg-spinning MO JUNIORÓW Biały Kościół, dolny staw 
09.06.2024 Sobótka 22 Mietków (nocne)
09.06.2024 Belona 48 Opatowice (Odra, kanały)
09.06.2024 Krokodyl 84 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy
09.06.2024 Brzeg Dolny 2 Michałkiewicza, Kręsko
09.06.2024 Łagiewniki 68 tama Łagiewniki
09.06.2024 Odra 63 Cegielnia, Stabłowice
09.06.2024 Szafran 52 Rędzin, prawy brzeg, powyżej sluzy
09.06.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
09.06.2024 Kleń 17 Gosławice (nocne)
09.06.2024 Sygnał 30 Barki II, cypel
09.06.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
15.06.2024 Okoń 55 rozlewisko Prężyce
15.06.2024 Fishing24 Monopolowa
15.06.2024 Hutmen 65 Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy
15.06.2024 Pafawag 35 rz. Odra, powyżej ujścia rz. Slęzy
15.06.2024 Fabryczna 61 Leclerc, sek. B I C 
15.06.2024 Krzyki 62 Żużlowców (nocne)
15.06.2024 Sygnał 30 Osobowice (nocne), rz. Odra, przy Moście Kolejowym
15.06.2024 Rekin 109 Rędzin (nocne), prawy brzeg, powyżej śluzy
15.06.2024 Ślęza Żórawina 28 rz. Odra, Blizanowice
15.06.2024 Jelcz 6 rz. Odra, Łacha Jelcz do Ratowic 
15.06.2024 Sandacz Boguszyce 117 Boguszyce
16.06.2024 Okoń 55 rozlewisko Prężyce
16.06.2024 Fishing24 Monopolowa
16.06.2024 Widawa Bierutów 1 Boguszyce
16.06.2024 Ślęza Żórawina 28 rz. Odra, Blizanowice
16.06.2024 Milicz 10 staw w Miliczu, duży 
16.06.2024 Rzemieślnik Oława 90 Łąki
16.06.2024 Jelcz 6 rz. Odra, Łacha Jelcz do Ratowic 
21.06.2024 Śl. Okr. Wojsk. 36 wyspa Opatowicka w stronę ZOO
21.06.2024 Kleń 17 Gosławice
22.06.2024 Śl. Okr. Wojsk. 36 wyspa Opatowicka w stronę ZOO
22.06.2024 Oława 19 kanał dolny w Oławie
22.06.2024 SSR Oleśnica  Stradomia 
22.06.2024 Odra 63 Zawalna, sek.A
22.06.2024 Szafran 52 Odra, Potokowa (nocne)
22.06.2024 SSR Oleśnica  Stradomia (nocne)
22.06.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
22.06.2024 Kleń 17 Gosławice
22.06.2024 Astra 122 Odra, murek
23.06.2024 Okręg-Puchar Prezydenta Wrocławia TERMIN DO UZGODNIENIA Zawalna, Leclerc, Toruńska
23.06.2024 Okręg-feeder IV  TERMIN DO UZGODNIENIA Leclerc
23.06.2024 Strumyk 78 rz. Odra, Ścinawa
23.06.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Buszkowice Małe 
23.06.2024 Łagiewniki 68 zbiornik Łagiewniki
23.06.2024 Szafran 52 Odra, Potokowa (nocne)
23.06.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
23.06.2024 Kleń 17 Gosławice
23.06.2024 Góra Miasto 77 Balejka
23.06.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
23.06.2024 Cieszków 4 rz. Barycz, powyżej jazu, lewy brzeg, m. Sławoszowice 
29.06.2024 Fabryczna 61 Toruńska, sek. B
29.06.2024 Okoń Strzelin 39 Biały Kościół, górny staw 
30.06.2024 Okręg-Puchar Prezydenta Wrocławia TERMIN DO UZGODNIENIA Zawalna, Leclerc, Toruńska
30.06.2024 Okręg-feeder IV  TERMIN DO UZGODNIENIA Leclerc
30.06.2024 Brzeg Dolny 2 stawy COŚ, wszystkie
30.06.2024 Odra 63 Leśnica
30.06.2024 Okoń Strzelin 39 Biały Kościół, górny staw 
04.07.2024 Okręg-karpiowe MO Chwałów
05.07.2024 Okręg-karpiowe MO Chwałów
06.07.2024 Okręg-karpiowe MO Chwałów
06.07.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
06.07.2024 Czarna Łacha 86 rz. Odra, Utrata (nocne)
06.07.2024 Fishing24 Kanał Powodziowy. Prawy brzeg, poniżej Mostów Jagiellońskich
06.07.2024 Belona 48 Leclerc, sek.B (nocne)
06.07.2024 Widawa Bierutów 1 Rędzin (nocne), prawy brzeg, powyżej śluzy
06.07.2024 Sandacz Boguszyce 117 Boguszyce
06.07.2024 Astra 122 Rędzin poniżej śluzy (nocne)
06.07.2024 Ślęza Żórawina 28 Pracze, od ujścia Slęzy do ujścia Bystrzycy (nocne)
06.07.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
07.07.2024 Okręg-karpiowe MO Chwałów
07.07.2024 Okręg-spinning II rz. Odra, Oława
07.07.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
07.07.2024 Czarna Łacha 86 rz. Odra, Utrata (nocne)
07.07.2024 Fishing24 Kanał Powodziowy. Prawy brzeg, poniżej Mostów Jagiellońskich
07.07.2024 Oława 16 rz. Odra w Oławie
07.07.2024 Belona 48 Leclerc, sek.B (nocne)
07.07.2024 Leśnica 31 stawy Leśnica
07.07.2024 Widawa Bierutów 1 Rędzin, prwy brzeg, powyżej śluzy (nocne)
07.07.2024 Oborniki Śląskie 13 rz. Barycz, m. Milicz , powyżej jazu, prawy brzeg 
07.07.2024 Burza 95 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy
07.07.2024 Ślęza Żórawina 28 Pracze, od ujścia Slęzy do ujścia Bystrzycy (nocne)
07.07.2024 Jelcz 6 rz. Odra, Łacha Jelcz do Ratowic 
07.07.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
13.07.2024 Pilczyce 41 Glinianki Pilczyce
13.07.2024 Odra 63 Ratowice (nocne)
13.07.2024 Sygnał 30 Barki II, cypel
13.07.2024 Okoń Strzelin 39 Biały Kościół, górny staw 
13.07.2024 Fabryczna 61 Sławoszowice
14.07.2024 Wołów 25 rz. Odra, Pysząca
14.07.2024 Sobótka 22 rz. Odra, Pysząca
14.07.2024 Jelcz 6 Leclerc
14.07.2024 Okoń Strzelin 39 rz. Odra w Oławie
14.07.2024 Fabryczna 61 Sławoszowice
19.07.2024 Oborniki Śląskie 13 Raków
20.07.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Buszkowice Małe 
20.07.2024 Sygnał 30 Osobowice (nocne), rz. Odra, przy Moście Kolejowym
20.07.2024 Oborniki Śląskie 13 Raków
20.07.2024 Ślęza Żórawina 28 Pracze, od ujścia Ślęzy do ujścia Bystrzycy (nocne)
20.07.2024 Kleń 17 Gosławice
20.07.2024 Fabryczna 61 Sławoszowice, staw 
21.07.2024 Fabryczna 61 Sławoszowice, staw 
21.07.2024 Kleń 17 Gosławice
21.07.2024 Karaś 115 Raszowice
21.07.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
21.07.2024 Okoń 55 rozlewisko Prężyce
21.07.2024 Strumyk 78 rz Odra, Przyborów
21.07.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Buszkowice Małe 
21.07.2024 Krzyki 62 Toruńska
21.07.2024 Oborniki Śląskie 13 Raków
21.07.2024 Milicz 10 staw w Miliczu, duży 
21.07.2024 Ślęza Żórawina 28 Pracze, od ujścia Ślęzy do ujścia Bystrzycy (nocne)
26.07.2024 Leśnica 31 Lenartowice Duże (karpiowe)
26.07.2024 Kleń 17 Gosławice
27.07.2024 Leśnica 31 Lenartowice Duże (karpiowe)
27.07.2024 Kleń 17 Gosławice
27.07.2024 Ślęza Żórawina 28 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy  (nocne)
27.07.2024 Rzemieślnik Oława 90 Łąki
28.07.2024 Leśnica 31 Lenartowice Duże (karpiowe)
28.07.2024 Kleń 17 Gosławice
28.07.2024 Ślęza Żórawina 28 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy  (nocne)
28.07.2024 Rzemieślnik Oława 90 Łąki
28.07.2024 Jelcz 6 I Staw Jelczański
28.07.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
04.08.2024 Strumyk 78 staw w Budkowie
09.08.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
10.08.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Buszkowice Małe 
10.08.2024 Sygnał 30 Leclerc, sek. A
10.08.2024 Leśnica 31 Karczemna, poniżej linii wysokiego napięcia do rz. Bystrzycy 
10.08.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
10.08.2024 MPK 49 Gosławice (nocne)
11.08.2024 Wołów 25 rz. Odra, Pysząca
11.08.2024 Strumyk 78 rz Odra, Przyborów
11.08.2024 Fishing24 Opatowice, kanał, rz. Odra
11.08.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Buszkowice Małe 
11.08.2024 Leśnica 31 Karczemna, poniżej linii wysokiego napięcia do rz. Bystrzycy 
11.08.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
11.08.2024 Jelcz 6 I Staw Jelczański
16.08.2024 Kleń 17 Gosławice
17.08.2024 Kleń 17 Gosławice
17.08.2024 Milicz 10 staw w Miliczu, duży 
17.08.2024 Ślęza Żórawina 28 rz. Odra, Topole (nocne)
18.08.2024 Fishing24 Boguszyce
18.08.2024 Kleń 17 Gosławice
18.08.2024 Milicz 10 staw w Miliczu, duży 
18.08.2024 Ślęza Żórawina 28 rz. Odra, Topole (nocne)
18.08.2024 Oleśnica 14 staw miejski w Oleśnicy
24.08.2024 Okoń 55  Karczemna
24.08.2024 Cieszków 4 Leclerc (nocne), sek.B
24.08.2024 Pilczyce 41 Glinianki Pilczyce
24.08.2024 Brzeg Dolny 2 Odra, Pysząca 
24.08.2024 Sygnał 30 Osobowice (nocne), rz. Odra, przy Moście Kolejowym
24.08.2024 Astra 122 Rędzin, prawy brzeg,  poniżej śluzy (nocne)
24.08.2024 Widawa Bierutów 1 Boguszyce (nocne)
24.08.2024 Szafran 52 Stradomia (nocne)
25.08.2024 Okręg-spławik II Gajków
25.08.2024 Okręg-spinning III Ratowice
25.08.2024 Okoń 55  Karczemna
25.08.2024 Sobótka 22 Mietków
25.08.2024 Fabryczna 61 Cegielnia Stabłowice
25.08.2024 Leśnica 31 stawy Leśnica
25.08.2024 Widawa Bierutów 1 Boguszyce (nocne)
25.08.2024 Góra Miasto 77 rz. Odra, Przyborów
30.08.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
31.08.2024 Krokodyl 84 Mała Szwecja, Blizanowice
31.08.2024 Okoń Strzelin 39 Biały Kościół, górny staw 
31.08.2024 Astra 122 Odra, murek
01.09.2024 Okręg-feeder V Pracze/Żużlowców
01.09.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
01.09.2024 Oława 16 Gajków
01.09.2024 Krokodyl 84 Mała Szwecja, Blizanowice
01.09.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Buszkowice Małe 
01.09.2024 Burza 95 Oława, kanał Elewatory
01.09.2024 Oborniki Śląskie 13 rz. Barycz, m. Milicz , powyżej jazu, prawy brzeg 
01.09.2024 Szafran 52 Karczemna, poniżej linii wysokiego napięcia
06.09.2024 Astra 122 Cegielnia Stabłowice
07.09.2024 Rosówka 37 Leclerc
07.09.2024 Pafawag 35 Barki II, cypel
07.09.2024 Brzeg Dolny 2 stawy COŚ, wszystkie
07.09.2024 Fabryczna 61 Opatowice, kanał, rz. Odra 
07.09.2024 Astra 122 stawy Leśnica
07.09.2024 Rekin 109 Zawalna, sek.A
07.09.2024 Astra 122 Cegielnia Stabłowice
07.09.2024 Okoń Strzelin 39 Biały Kościół, górny staw 
08.09.2024 Strumyk 78 rz. Odra, Buszkowice Małe
08.09.2024 Fishing24 Boguszyce
08.09.2024 Oława 16 Pod Topolami
08.09.2024 Krokodyl 84 Zawalna
08.09.2024 Astra 122 Cegielnia Stabłowice
08.09.2024 Cieszków 4 Barycz/Nowy Zamek (Grodzisko)
08.09.2024 Ślęza Żórawina 28 Gajków
08.09.2024 Jelcz 6 I Staw Jelczański
08.09.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
08.09.2024 Okoń Strzelin 39 Biały Kościół, górny staw 
14.09.2024 Karaś 115 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy
14.09.2024 Śl. Okr. Wojsk. 36 Zawalna. Sek. A
14.09.2024 Pilczyce 41 Glinianki Pilczyce
14.09.2024 Hutmen 65 Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy
14.09.2024 Belona 48 Zawalna, sek. B
14.09.2024 Sandacz Boguszyce 117 Boguszyce
14.09.2024 Kleń 17 Gosławice
14.09.2024 Sygnał 30 Barki II, cypel
14.09.2024 Burza 95 Ratowice
14.09.2024 MPK 49 Bartoszowice
14.09.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
14.09.2024 Astra 122 Odra, murek
15.09.2024 Okręg-spinning IV Gajków
15.09.2024 Okręg-spławik III rz. Odra, Pysząca
15.09.2024 Karaś 115 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy
15.09.2024 Odra 63 Leclerc, sek. A
15.09.2024 Łagiewniki 68 zbiorik Łagiewniki
15.09.2024 Astra 122 stawy w Leśnicy
15.09.2024 Oborniki Śląskie 13 rz. Barycz, m. Milicz , powyżej jazu, prawy brzeg 
15.09.2024 Milicz 10 staw w Miliczu, duży 
15.09.2024 Widawa Bierutów 1 Ratowice- od Łachy Jelczańskiej do śluzy
15.09.2024 Szafran 52 Żużlowców
15.09.2024 Góra Miasto 77 rz. Odra, Buszkowice Małe/Przyborów
15.09.2024 Okoń 55  Karczemna
15.09.2024 MPK 49 Bartoszowice
15.09.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
21.09.2024 Oława 19 Piaski, Oława
21.09.2024 Brzeg Dolny 2 Odra, Pysząca 
21.09.2024 Piechur 54 Bujwida
21.09.2024 Rekin 109 Leclerc, sek. A
21.09.2024 Astra 122 Odra, murek
22.09.2024 Oława 16 Pod Topolami
22.09.2024 Krokodyl 84 Rędzin, prawy brzeg, powyżej śluzy
22.09.2024 Rzemieślnik Oława 90 dolny kanał Odry w Oławie  
22.09.2024 Jelcz 6 I Staw Jelczański
22.09.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
28.09.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
28.09.2024 Leśnica 31 Karczemna, poniżej linii wysokiego napięcia do rz. Bystrzycy 
29.09.2024 Okręg-feeder VI Leclerc
29.09.2024 Wołów 25 Glinianki 2 Wołów 
29.09.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Buszkowice Małe 
29.09.2024 Krokodyl 84 Opatowice, kanał, rz. Odra
29.09.2024 Łagiewniki 68 zbiornik Łagiewniki
29.09.2024 Leśnica 31 Karczemna, poniżej linii wysokiego napięcia do rz. Bystrzycy 
29.09.2024 Burza 95 rz. Odra, Topole
29.09.2024 Jelcz 6 I Staw Jelczański
05.10.2024 Pafawag 35 Bujwida
06.10.2024 Okręg-spinning V  Opatowice, kanał, rz. Odra
06.10.2024 Wołów 25 rz. Odra, Pysząca
06.10.2024 Sobótka 22 zb. Łagiewniki
06.10.2024 Oława 16 I staw Jelczański
06.10.2024 Brzeg Dolny 2 Michałkiewicza, Kręsko
06.10.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, mały staw 
06.10.2024 Ślęza Żórawina 28 I staw Jelczański
06.10.2024 Widawa Bierutów 1 Boguszyce
06.10.2024 Szafran 52 Rędzin, prawy brzeg, powyżej sluzy
06.10.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
11.10.2024 Astra 122 rowy, ul. Główna (karpiowe)
12.10.2024 Oława 19 kanał dolny w Oławie
12.10.2024 Fabryczna 61 Leclerc, sek. A
12.10.2024 Kąty Wrocławskie 7 rz. Bystrzyca, poniżej Mietkowa (między mostami)
12.10.2024 Astra 122 rowy, ul. Główna (karpiowe)
12.10.2024 Ślęza Żórawina 28 Galowice
12.10.2024 PZL Hydral 72 Bajkał
12.10.2024 MPK 49 Barki II cypel
13.10.2024 Oława 16 górny kanał Odry w Oławie  
13.10.2024 Krokodyl 84 Zawalna
13.10.2024 Odra 63 Rędzin
13.10.2024 Astra 122 rowy, ul. Główna (karpiowe)
13.10.2024 Astra 122 stawy w Leśnicy
13.10.2024 Rzemieślnik Oława 90 Piaski, Oława  
13.10.2024 Jelcz 6 I Staw Jelczański
13.10.2024 Leśnica 31 stawy Leśnica
13.10.2024 Fishing24 Leclerc, sek.A
13.10.2024 Okoń 55  Karczemna
13.10.2024 Wińsko 94 rz. Odra, Ścinawa 
18.10.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
19.10.2024 Belona 48 Toruńska, sek. B 
19.10.2024 Sygnał 30 Barki II, cypel
19.10.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
19.10.2024 Sandacz Boguszyce 117 Boguszyce
20.10.2024 Okręg-spławik IV Zawalna
20.10.2024 Sobótka 22 rz. Odra, Kotowice (nocne)
20.10.2024 Strumyk 78 rz. Odra, Osetno
20.10.2024 Belona 48 Toruńska, sek. B 
20.10.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 
20.10.2024 Szafran 52 Rędzin, prawy brzeg, powyżej sluzy
20.10.2024 Jelcz 6 Ratowice
26.10.2024 Śl. Okr. Wojsk. 36 Toruńska
27.10.2024 Okręg-spinning VI rz. Odra, Głoska
27.10.2024 Okręg-spławik IV TERMIN REZERWOWY Zawalna
27.10.2024 Wołów 25 rz. Odra, Pysząca
27.10.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
03.11.2024 Jelcz 6 Ratowice
10.11.2024 Okręg-spinning VI TERMIN REZERWOWY rz. Odra, Głoska
10.11.2024 Krokodyl 84 Zawalna
10.11.2024 Oleśnica 14 Oleśnica, staw miejski 
11.11.2024 Okoń 55 rozlewisko Prężyce
17.11.2024 Czarna Łacha 86 Czarna Łacha
17.11.2024 Krokodyl 84 Zawalna
05.12.2024 Milicz 10 rz. Barycz, powyżej jazu, lewy brzeg, m. Sławoszowice 
08.12.2024 Oborniki Śląskie 13 Zajączków, duży staw 

 

 

Menu