Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

POROZUMIENIE DOLNOŚLĄSKIE

Aktualności | 2017-12-29 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

Szanowni Wędkarze, Zarząd Okręgu PZW we Wrocławiu informuje, że zostało reaktywowane tzw. Porozumienie Dolnośląskie Okręgów: Legnica, Wałbrzych i Wrocław.

Oznacza to, że po wniesieniu okręgowej składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód można łowić w w/w Okręgach bez dodatkowych opłat (daje to wędkarzowi dodatkowe 3 600 ha wód).

Zarząd Okręgu PZW we Wrocławiu, Uchwałą nr 45 z dn. 13.11.2017r., ustalił wysokość składki członkowskiej okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód oraz innych opłat, które będą obowiązywać w 2018 roku.

 

TABELA OPŁAT W ZAŁĄCZENIU (oraz w zakładce składki).

 

W ramach tej składki wszyscy wędkarze naszego Okręgu zostaną objęci ubezpieczeniem.

 

Ponadto, zawarto porozumienia w tzw. „opcji 50%” z Okręgami PZW: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Koszalin, Kielce, Lublin, Opole, Olsztyn, Piła, Piotrków Trybunalski, Radom, Sieradz, Siedlce, Szczecin, Tarnobrzeg, Tarnów. Trwają negocjacje z innymi (pięcioma) Okręgami.

 

Admin

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (9)

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: -14 + / -

  Rozwiń
 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 4 lata temu Oceń: 7 + / -

  Panowie, my tu gadu gadu, a koledzy z Okręgu zmieniają zasady prowadzenia rejestru w trakcie roku. Teraz wypełniamy rejestr przed rozpoczęciem łowienia. Niestety koniec dobrego. Szkoda, że nasi przedstawiciele nie przekonali kolegów z Okręgu Wałbrzych i Legnica, że informacja o tym, iż kolega X czy Y był na rybach i nic nie złowił lub nie wziął (ale wpisał w rejestr, że był) do niczego nie jest potrzebna. Według mnie i moich kolegów duży krok wstecz. Chyba, że jest to próba zmuszenia wędkarzy do czytania strony Okręgu i zmian jakie być może jeszcze przed nami - oby nie ! No chyba, że na dobre . Pozdrawiam

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: -22 + / -

  Rozwiń
 • Iwańczak Bogdan Data dodania: 4 lata temu Oceń: 2 + / -

  sazan

  Proszę o opublikowanie odstępstw od R.A.P.R. obowiązującego na wodach Okręgu Wrocław.

 • julio Data dodania: 4 lata temu Oceń: -13 + / -

  Rozwiń
 • robertoiwan Data dodania: 4 lata temu Oceń: 7 + / -

  To nadal kpina wszędzie trzeba płacić... łaskawie przewrócili Wałbrzych i Legnice.

 • Wawerczyk Leszek Data dodania: 4 lata temu Oceń: -7 + / -

  Rozwiń
 • Jagieła Marian Data dodania: 4 lata temu Oceń: -12 + / -

  Rozwiń
 • STOJOWSKI PIOTR Data dodania: 4 lata temu Oceń: 12 + / -

  Szanowni panowie z ZO chyba zdajecie sobie sprawę, że w naszym Okręgu i całym PZW jest deficyt członków uczestników czyli dzieci do lat 16-stu. A może by tak wzorem innych Okręgów zamiast ulg dla kobiet (aczkolwiek nic do kobiet nie mam) zastosować ulgi dla dzieci i nie pobierać od nich kwoty 20 zł na ochronę i zagospodarowanie wód. Inwestycja w dzieci przyniesie korzyści za kilka lat. Pozdrawiam