Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Sprawozdanie ze spotkania z zawodnikami spinningowymi Okręgu Wrocław, terminarz zawodów

Aktualności | 2017-02-17 | Publikujący: Kapitanat Sportowy Wrocław

W dniu 04.02.2016 roku w Domu Wędkarza przy ul. Kazimierza Wielkiego 65 odbyło się coroczne spotkanie kadry oraz najbardziej aktywnych zawodników uczestniczących w zawodach spinningowych cyklu GP Okręgu PZW we Wrocławiu. W spotkaniu uczestniczyło 26 osób, w tym przewodniczący Komisji Sportu, Tadeusz Filipiak oraz Kapitan Sportowy, Bogusław Krawczyk. Zebranie otworzył i prowadził przewodniczący sekcji spinningowej OKS, Roman Olma. Po powitaniu zebranych, prowadzący przedstawił program spotkania:

1. Odczytanie sprawozdania sekcji spinningowej za 2016 rok.

2. Zatwierdzenie kalendarza imprez na 2017 rok.

3. Sprawy różne, wolne wnioski.

W związku z przyjęciem programu, prowadzący odczytał sprawozdanie z rocznej działalności sekcji oraz dokonań zawodników podczas spinningowych zawodów okręgowych jak też zawodów krajowych. Sprawozdanie zabrani przyjęli bez uwag. Następnie, w trakcie dyskusji ustalano terminy, miejsca oraz zasady rozgrywania zawodów spinningowych w 2017 roku. W wyniku dyskusji zawodnicy podjęli decyzję o wykluczeniu możliwości treningu na terenie rozgrywania zawodów w sobotę, tj. w dzień poprzedzający imprezę. Ta decyzja, wraz z terenem na którym będą rozgrywane zawody, będzie ukazywać się w komunikatach na stronie Kapitanatu Sportowego. Utrzymano również  zapis o nie zaliczaniu do klasyfikacji GP jednego, najgorszego wyniku uzyskanego w zawodach.

W załącznikach publikujemy:

1. Sprawozdanie sekcji spinningowej OKS za 2016 rok.

2. Kalendarz zawodów 2017.

 

Przewodniczący Sekcji Spinningowej OKS

 

Roman Olma

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Nowak Tomasz Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  szatan_666

  Dziś rano rozmawiałem na ten temat. Ponoć dziś ma być komunikat. Myślę że dla OKS-u nie byłoby problemem dać ogłoszenie chociaż w piątek, a dla nas to duża różnica.

 • oleix Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Jak można zrobić zawody pstrągowe ? Skoro mamy 3 kwietnia a dalej nie jest sprecyzowane na jakim odcinku rzeki będą zawody,sobota przed zawodami jest wyłączona z trenningu a zawody mamy 9 kwietnia!!!NIE KAŻDY MOŻE JEŹDZIĆ NA TRENNINGI W TYGODNIU! A dokładniejsze informacje ma tylko elita... Trochę to jest nie wporządku!!!

 • monkey81 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 7 + / -

  Na czym polega zawieszenie zarządu PZW Wrocław skoro Ci sami panowie w dalszym ciągu działają w zarządzie. Z góry dziękuje za odpowiedz.