Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

kalendarz zawodów na 2022 rok

 

kalendarz zawodów 2022

 
       

data zawodów

organizator

nazwa zawodów

miejsce zawodów

12.08.2022-15.08.2022

Kleń 17

karpiowe

Gosławice

13.08.2022

Sygnał 30

feeder

odwołane

13.08.2022-14.08.2022

Wińsko 94

nocne, feeder

Mietków od strony Chwałowa 500m lini brzegowej

13.08.2022-14.08.2022

Widawa 1

 

odwołane

13.08.2022-14.08.2022

Cieszków 4

 

odwołane

13.08.2022-14.08.2022

Trzebnica 23

grunt

Stawy Leśne

13.08.2022-14.08.2022

Astra 122

spławik, grunt, nocne

odwołane

13.08.2022-14.08.2022

Karaś 115

 

Raszowice

13.08.2022-14.08.2022

Sobótka 22

feeder, grunt, nocne

Biały Kościól (dolny staw)

14.08.2022

Olesnica 14

Wszechstronny Wędkarz, gruntowa I tura

staw miejski, ul. Spacerowa, Olesnica

14.08.2022

Oborniki Śląskie 13

feeder, Puchar Baryczy

Sławoszowice

14.08.2022

Leśnica 31

dziecięce

stawy Leśnica

20.08.2022-21.08.2022

Okręg

MO Feeder

 

20.08.2022-21.08.2022

Kleń 17

nocne, spławikowo-gruntowe

Gosławice

20.08.2022-21.08.2022

Ślęza Żórawina 28

nocne, gruntowe

 

21.08.2022

Gromnik 101

piknik rodzinny

Krynka

21.08.2022

Fishing24

spławik

 

27.08.2022

Bystrzyca 3

feeder

Leśna Woda

27.08.2022

Pilczyce 41

Puchar Koła

Glinianki Pilczyce

27.08.2022-28.08.2022

Czarna Łacha

feeder, nocne

 

27.08.2022-28.08.2022

Sygnał 30

nocne

 

28.08.2022

Okręg

III GPO Spławik

Boguszyce

28.08.2022

Jelcz 6

Puchar Burmistrza

Łacha Jelcz

28.08.2022

Gromnik 101

zawody zarządu

Krynka

28.08.2022

Sobótka 22

spławik

Łagiewniki

28.08.2022

Fabryczna 61

spławik, II tura

 

28.08.2022

Odra 63

spławikowo-gruntowe

 

28.08.2022

Okoń 55

 

ul. Główna (Stabłowice)

2.04.2022-4.09.2022

Astra 122

karpiowe

Cegielnia Stabłowice ul. Główna

03.09.2022

Burza 95

Juniorzy

Ratowice nr 474

03.09.2022

Rekin 109

feeder

 

03.09.2022

Astra 122

 

stawy Leśnica

03.09.2022

Kolejarz 29

 

 

03.09.2022-04.09.2022

Ślęza Żórawina 28

nocne, gruntowe

 

03.09.2022

Wołów 25

spławik, GPK Seniorów

Glinianki 2 Wołów

04.09.2022

Krokodyl 84

Towarzyskie Feederowe

 

04.09.2022

Olesnica 14

Puchar Wójta

staw Boguszyce

03.09.2022

Fishing24

spławik Puchar Solidarności

Staw Boguszyce

04.09.2022

Oborniki Śląskie 13

feeder, Puchar Kapitana Sportu

Pogalewo

04.09.2022

MPK 49

dla pracowników MPK

 

04.09.2022

Oława 16

feeder, Puchar Prezesa

Ścinawa Polska - cypel

04.09.2022

Widawa 1

 

Stawy miejskie Oleśnica ul. Spacerowa

04.09.2022

Szafran 54

feeder

 

04.09.2022

Wołów 25

spławik

 

10.09.2022

Hutmen 65

 

 

10.09.2022

Okoń Strzelin 39

 

Biały Kościół/górny staw

10.09.2022

Śl. Okr. Wojsk. 36

zawody towarzyskie

 

10.09.2022

Pafawag 35

spławik

 

10.09.2022

Fishing24

 

Boguszyce

10.09.2022-11.09.2022

Czarna Łacha

feeder, nocne

Ratowice

11.09.2022

Belona 48

 

 

11.09.2022

Burza 95

 

rozlewisko Stary Otok 421a

11.09.2022

Krzyki 62

Fedderowe Mistrzostwa Koła

 

11.09.2022

Jelcz 6

spławik zakończemie sezonu

Łacha Jelcz

11.09.2022

Sandacz 117

 

Boguszyce

11.09.2022

Gromnik 101

puchar koła

Krynka

11.09.2022

Astra 122

 

 

11.09.2022

Kleń 17

dzienne, feeder

 

11.09.2022

Wińsko 94

Puchar Jesieni

Buszkowice Małe

11.09.2022

Okoń Strzelin 39

spinning

 

11.09.2022

Fishing24

spławik Puchar Solidarności

 

11.09.2022

Oborniki Śląskie 13

spławik, Puchar Karasia (bat do 6m)

Sławoszowice

11.09.2022

Fabryczna 61

 feeder II tura

 

11.09.2022

Karaś 115

 

Raszowice

11.09.2022

Strumyk 78

 

Luboszyce

11.09.2022

Bystrzyca 3

spławik, zakończenie sezonu

Leśna Woda

11.09.2022

Okoń 55

 

Prężyce

11.09.2022

Trzebnica 23

feeder

Stawy Leśne

17.09.2022

Rosówka 37

towarzyskie, o Puchar Prezesa

 

17.09.2022

Rosówka 37

spławik, koniec wakacji

 

17.09.2022

Kolejarz 29

 

 

17.09.2022

Odra 63

spławikowo-gruntowe, Puchar Emerytów

Zawalna

17.09.2022

Pilczyce 41

Puchar Prezesa

Glinianki Pilczyce

17.09.2022

PZL Hydral 72

feeder

Wyspa Opatowicka

17.09.2022

Sygnał 30

 

Bujwida

17.09.2022-18.09.2022

Leśnica 31

feeder

 

18.09.2022

Okręg

IV GPO Feeder

 

18.09.2022

Astra 122

 

stawy Leśnica

18.09.2022

Kleń 17

dzienne, spławikowo-gruntowe

Gosławice

18.09.2022

Ślęza Żórawina 28

 

Elewatory Oława

18.09.2022

Szafran 54

spławik

 

18.09.2022

Trzebnica 23

spławik

Stawy Leśne

18.09.2022

Łagiewniki 68

grunt, spławik

tama Łagiewniki

18.09.2022

Bierutów 1

 

Boguszyce

23.09.2022

Bersz 40 

gruntowe

 

24.09.2022

Rekin 109

dowolna

Wyspa Szczyniki

24.09.2022

Pilczyce 41

zawody towarzyskie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Glinianki Pilczyce

24.09.2022

Pafawag 35

spławik

 

24.09.2022-25.09.2022

Sobótka 22

feeder

Mietków lub Biały Kościół

25.09.2022

Belona 48

 

 

25.09.2022

Belona 48

 

 

25.09.2022

Krzyki 62

Spławikowe Mistrzostwa Koła

 

25.09.2022

Jelcz 6

spławik zakończemie sezonu

1 staw Jelczański

25.09.2022

Olesnica 14

Wszechstronny Wędkarz, gruntowa II tura

staw miejski, ul. Spacerowa, Olesnica

25.09.2022

Oborniki Śląskie 13

Puchar Weteranów U55

Zajaczków

25.09.2022

Oława 16

spławik, zakończenie lata

Ścinawa Polska - cypel

25.09.2022

Wołów 25

feeder

 

29.09.2022-2.10.2022

Kleń 17

karpiowe, zawody wspólne z kołem Malczyce 12

Wilczków

01.10.2022

Sygnał 30

 

stawy Leśnica

01.10.2022

Amur 110

spławik. Grunt

 

02.10.2022

Okręg

GPO Spławik- termin rezerwowy

 

02.10.2022

Astra 122

 

Rędzin pow śluzy barki II

02.10.2022

Kleń 17

feeder

 

02.10.2022

Olesnica 14

spinning, Mistrzostwa Koła

Bajkał

02.10.2022

Wińsko 94

spinning, Mistrzostwa Koła

Buszkowice Małe

02.10.2022

Fabryczna 61

spławik, zakończenie sezonu

Stabłowice, cegielnia, ul. Główna

02.10.2022

MPK 49

zakończenie sezonu, spłaikowo-gruntowe

Sułów

02.10.2022

Odra 63

spławikowo-gruntowe, Puchar Emerytów

 

02.10.2022

Odra 63

spławik, zawody dla dzieci

 

02.10.2022

Oława 16

feeder, zakończenie sezonu

Topole Ratowice

02.10.2022

Leśnica 31

grunt, spławik

 

08.10.2022

Kolejarz 29

 

 

09.10.2022

Okręg

IV GPO Spławik

 

09.10.2022

Milicz 10

 

Barycz

09.10.2022

Ślęza Żórawina 28

spławik

 

09.10.2022

Strumyk 78

 

Balejka

09.10.2022

Widawa 1

 

Oleśnica (stawy miejskie)

14.10.2022

Eliminacje do GPP 

spławik

 

15.10.2022

Kolejarz 29

 

 

15.10.2022

Śl. Okr. Wojsk. 36

zawody Aktywu Koła

 

15-16.10.2022

Astra 122

nocne 

Rędzin pow sluzy barkowisko II

16.10.2022

Fishing24

feeder, Puchar Jesieni

 

16.10.2022

Oława 16

spławik, zakończenie lata

Topole Ratowice

22.10.2022

Kolejarz 29

 

 

22.10.2022-23.10.2022

Fishing24

spławik

 

23.10.2022

Okręg

GPO Feeder-termin rezerwowy

 

23.10.2022

Ślęza Żórawina 28

feeder

 

23.10.2022

Czarna Łacha 86

 

Czarna Łacha

23.10.2022

Olesnica 14

zakończenie sezonu, dowolna

staw miejski, ul. Spacerowa, Olesnica

23.10.2022

Strumyk 78

 

Barycz nr 4212 Ryczeń tama

23.10.2022

Okoń 55

 

Prężyce

23.10.2022

Szafran 54

spławik

 

30.10.2022

Krokodyl 84

Zakończenie sezonu

 

11.11.2022

Okoń 55

 

Prężyce

11.11.2022

Trzebnica 23

spławik, Puchar Niepodległości

Stawy Leśne

13.11.2022

Astra 122

 

stawy Leśnica

04.12.2022

Oborniki Śląskie 13

Puchar Mikołajkowy

Zajączków