Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

ZARZĄD OKRĘGU

 

 

Prezes: Andrzej Świętach (k. Oława 16)

I Wiceprezes ds. Organizacyjnych - Leszek Markiewicz (k. MPK 49)

Wiceprezes ds. Sportu - Bogusław Krawczyk (k. Belona 48 )

Wiceprezes ds. Młodzieży - Cieślak Piotr (k.Czarna Łacha 86)

Wiceprezes ds. Ochrony i Zagospodarowania Wód - Wszołek Karol (k. Trzebnica 24)

Skarbnik - Leniak Zdzisław (k. Oława 19)

Sekretarz - Paweł Oczachowski (k. Piechur 54)

Członek Prezydium - Michał Hyży (k. Cieszków 4)

Członkowie Zarządu Okręgu:  Gryglewicz Stanisław (k. Bersz 40), Pinkosz Arkadiusz (k. Okoń Miękinia 55), Dariusz Kobryn (k. Krzyki 62), Cieślik Walenty (k. Astra122 )Durman Jerzy (k. Środa Śląska20), Florczyk Łukasz (k. Jelcz-Laskowice 6), Godziewski Wiesław Wojciech (k. 116 Kapitan), Jurczyk Ireneusz (k. Leśnica 31), Konopacki Robert (k. Środa Śląska20), Lech Mirosław (k. Odra 63), Masłowski Zbigniew (k. Astra122), Murmyło Łukasz (k. Mietków 11), Panas Łukasz (k. Krokodyl 84), Uglik Zenon (k. Góra 77), Żak Adam (k. Fabryczna 61), Olczyk Marek Piotr (k. Czarna Łacha 86)

 

Rzecznik Dyscyplinarny - Tomasz Jerzyk,

Rzecznik Prasowy - Robert Suwada

 


 

Okręgowa Komisja Rewizyjna:

przewodniczący: Jacek Bułat (k. Pafawag 35)

Zastępca przewodniczącego: Mirosław Błoniarz (k. Fabryczna 61)

sekretarz: Tadeusz Sobotowicz (k. Oława 16)

członkowie: Dariusz Skaliński (k.Jelcz-laskowice 6), Stanisław Kuriata (k. Odrzysko Lubiąż 9), Lipiński Andrzej (k. Krokodyl 84),

Migacz Jarosław (k.Miękinia Okoń 55 ), Bolesław Oliwa (k.Odra 63)

Okręgowy Sąd Koleżeński:

Przewodniczący: Klus Józef (k. Sygnał 30)

Zastępca przewodniczącego: Tomaszewski Zdzisław (k. Rekin 109)

sekretarz: Dębicki Feliks (k. Rosówka 37)

członkowie: Gruda Robert (K. Wołów 25), Lisowski Paweł (k. Sobótka 22 ), Maślanka Sławomir (k. Perkoz Borowa 83 ), Pawlata Krzysztof (k. Kąty Wrocławskie 7 ), Utratny Ireneusz (k.Karaś Trzebnica 115), Stefaniak Tadeusz (k. Fishing24 32)

Kapitanat Sportowy:

Krawczyk Bogusław - Wiceprezes ds. Sportu

 - Kapitan Sportowy, przewodniczący Sekcji Spławikowej 

 - sekretarz

- członek spekcji spławikowej

 - Przewodniczący Sekcji spinningowej

 - Członek Sekcji spinningowej

- przewodniczący sekcji feederowej

 - Przewodniczący kom. ds. młodzieży

 - Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego

 - Kierownik sekcji technicznej

 - przewodniczący sekcji karpiowej

 - przewodniczący sekcji muchowej

 - kolegium sędziowskie

 - członek kapitanatu

Suchorab Adam - Koordynator z BZO

 

 

Komisja ds. Młodzieży:

 

lp.

Funkcja

  Imię i Nazwisko

1.

Przewodniczący

Lech Mirosław

2.


Ireneusz Jurczyk

3.


Zbigniew Masłowski

4.

Członek

Łukasz Murmyło

5.

Członek

Zdzisław Leniak

6.

Obsługa z ramienia BZO

Adam Suchorab

 

Komisja ds. Ochrony Wód:

 

lp.

Funkcja

  Imię i Nazwisko

1.

Przewodniczący

Florczyk Łukasz

2.


Dariusz Kobryn

3.


Arkadiusz Pinkosz

4.

Członek

 Jerzy Durman

5.

Członek

 Marek Olczyk

6.

Obsługa z ramienia BZO

 Adam Suchorab

 

Komisja inwestycyjno-finansowa: 

 

lp.

Funkcja

Imię i Nazwisko

1.

Przewodniczący

Zdzisław Leniak

2.


Robert konopacki

3.


Adam Żak

4.

Członek

Walenty Cieślik

5.

Członek

Jerzy Durman

6.

Obsługa z ramienia BZO

 Adam Suchorab

 

Komisja ds. Organizacyjnych i Odznaki:

 

lp.

Funkcja

Imię i Nazwisko

1.

Przewodniczący

Leszek Markiewicz

2.


Stanisław Gryglewicz

3.


Godziewski Wiesław

4.

Członek

Dariusz Kobryn

5.

Członek

Paweł Oczachowski

6.

 Obsługa z ramienia BZO

Beata Zuchowicz

7.

Obsługa z ramienia BZO

Ewa Zuk

 

 Komisja Zagospodarowania Wód:

 

lp.

Funkcja

Imię i Nazwisko

1.

Przewodniczący

Marek Olczyk

2.


Dariusz Kobryn

3.


Arkadiusz Pinkosz

4.

Członek

Zenon Uglik

5.

Członek

Michał Hyży

6.

Głos doradczy BZO

Karol Cieleń

7.

Obsługa z ramienia BZO

Adam Suchorab