Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Terminy i miejsca zawodów - rezerwacja łowisk na rok 2021

 

KALENDARZ ZAWODÓW OKRĘGOWYCH, KÓŁ I KLUBÓW – 2021r.

 

23-25,07

Gosławice

Kleń Brzezina

24,07

Glininaki Wołów

Wołów

24-25,07

Odra prawy brzeg Osobowice

Sygnał

24-25,07

Odra Buszkowice

Wińsko

24-25,07

Topole

Ślęza Żórawina

24-25,07

Barki 2

Hydral

24-25,07

Odra Rędzin od ujścia barek 2

Stare Miasto

24-25,07

Odra Karczemna

Sobótka

25,07

Leclerk sektor A

Fishing 24

24-25,07

Leclerk sektor B

Belona

25,07

Biały Kościół

Okoń Strzelin

25,07

Staw w parku Oleśnica

Oleśnica

31,07-01,08

Odra prawy brzeg od jazu Ratowice do łachy jelcz

Jelcz-Laskowice

31,07

Zawalna sektor C

Krokodyl

1,08

Zawalna za Leclerka sektor A

Fabryczna

1,08

Boguszyce

Karaś Trzebnica

7,08

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Rekin

7-8,08

Biały Kościół

Okoń Strzelin

8,08

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

8,08

Staw w parku Oleśnica

Oleśnica

8,08

Barycz Nowy Zamek

Cieszków

8,08

Łagiewniki

Łagiewniki

14,08

Bujwida

Sygnał

14,08

Boguszyce

Boguszyce

14-15,08

Odra Buszkowice

Wińsko

14-15,08

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Ślęza Żórawina

15,08

Stradomia/Leclerk

Fishing 24

 

 

 

18,05

Toruńska sektor A

Fabryczna

21,08

Bujwida

Pafawag

21-22,08

Leclerk sektor A

Cieszków

20-22,08

Wilczków

Malczyce

21-22,08

Gosławice

Kleń Brzezina

21-22,08

Barki 2

Leśnica

21-22,08

Odra ujście Ślęzy

Leśnica

21-22,08

Odra Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Astra

21-22,08

Odra pracze

Krzyki

22,08

Łacha jelcz

Jelcz-Laskowice

22,08

Leclerk

Robinson

22,08

Monopolowa

Fabryczna

22.08

Stradomia

Kapitanat

28,08

Elewatory Oława

Oława 19

28,08

Biały Kościół

Okoń Strzelin

28,08

Zawalna sektor A

Rekin

28,08

Monopolowa

Fabryczna

28,08

Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Bersz

29,08

Kanał powodziowy

Odra

29,08

Prężyce

Okoń Miękinia

29,08

Glininaki Wołów

Wołów

29,08

Leclerk sktor B

Belona

28-29,08

Odra prawy brzeg osobowice

Sygnał

29,08

Trouńska sektor A

Fishing 24

29,08

Kobierzyce

Kobierzyce

30,08

Zawalna sektor A

Fabryczna

4,09

Kanał powodziowy prawy brzeg poniżej mostów jagiellońskich

Rekin

4,09

Leśnica

Astra

4,09

Odra ujście Ślęzy

Hutmen

4,09

Odra prawy brzeg, ul. Osobowica

Pafawag

4,09

Boguszyce

Boguszyce

4,09

Odra przwy brzeg most milenijny

Kolejarz

4-5,09

Odra lewy brzeg od ujścia Ślęzy do ujścia Bystrzycy

Ślęza Żórawina

5,09

Leśnica

Leśnica

5,09

topole

Burza

5,09

Wilczków

Malczyce

5,09

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

5,09

Odra grobla pilczycka

Szafran

5,09

Rędzin

Kapitanat

5,09

Leśna Woda

Bystrzyca Oławska

5,09

Zawalna

Traper

11,09

Leclerk sektor A

Koło nr 36

11,09

Leclerk sektor B

Rosówka

11-12,09

Topole

Krzyki

12,09

Kanał powodziowy ul. Folwarczna

Krzyki

12,09

Odra Buszkowice

Wińsko

12,09

Łacha jelcz

Jelcz-Laskowice

12,09

topole

Burza

12,09

Leclerk sektor A

Fabryczna

12,09

Barycz Nowy Zamek

Cieszków

12,09

Żużlowców

Kapitanat

12,09

 Twardogóra

Twardogóra

18,09

Rędzin przwy brzeg od barek II

Kolejarz

18,09

Bujwida

Sygnał

18,09

Zawalna sektor A

Odra

18-19,09

Biały Kościół

Okoń Strzelin

19,09

Odra barki 1

Astra

19,09

Kanał Leclerk

MPK

19,09

Gosławice

Kleń Brzezina

19,09

Barki II środek

Szafran

19,09

Glininaki Wołów

Wołów

19,09

ZAWALNA sektor A

Krokodyl

19,09

Leclerk Sensas

Sensas

25,09

Elewatory Oława

Oława 19

25,09

Odra ujście Ślęzy

Pafawag

25,09

Odra Rędzin od ujścia barek 2

Stare Miasto

26,09

Łacha jelcz

Jelcz-Laskowice

26,09

Leclerk sektory A B i C

Belona

26,09

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

26,09

Odra Biskupin - spinning

Krokodyl

26,09

Staw w parku Oleśnica

Oleśnica

26,09

Kobierzyce

Kobierzyce

26,09

Prężyce

Okoń Miękinia

26,09

Odra Pracze lewy brzeg od ujścia Bystrzycy

Politechnika

26,09

Leclerk

Belona - klasyczny feeder

2,10

Barki II prawa strona

Sygnał 1

2,10

Barki II cypel

MPK 2

3,10

Odra ujście Ślęzy

Astra

3,10

Wilczków

Malczyce

3,10

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

3,10

Staw w parku Oleśnica

Oleśnica

3,10

Zawalna sektor A

Odra

3,10

Barki 2

MPK

3,10

Leclerk/rezerwowo Żużlowców

Kapitanat

10,10

Monopolowa

Krokodyl

10,10

Łacha jelcz

Jelcz-Laskowice

10,10

Odra Buszkowice

Wińsko

10,10

Wyspa opatowicka + Odra i kanały

Belona

10,10

Bajkał

Szafran

10,10

Boguszyce

Boguszyce

11,10

Rędzin

Leśnica

16.10

Barki II prawa strona

Sygnał

16,10

Źródlana

Kolejarz

16,10

Kanał Powodziowy ul. Pasterska

Koło nr 36

17,10

Barycz Wierzowice

Góra Strumyk

17,10

Zawalna

Kapitanat

23,10

Staw w parku Oleśnica

Oleśnica

24,10

Odra Rędzin prawy brzeg powyżej śluzy

Astra

24,10

Zawalna

Kapitanat

24,10

Kobierzyce

Kobierzyce

24,10

Barycz Sławoszowice

Milicz

24,10

Leclerk – sektor A

Krzyki

31,10

Barki 2

Szafran

7,11

Leclerk sektor A

Fishing 24

7,11

Ligota Strupińska

Lin Ligota Strupińska

11,11

Prężyce

Okoń Miękinia

14,11

Odra Osobowice prawy brzeg

Krzyki

14,11

Odra Malczyce

Malczyce


W razie zauważenia błędów lub jakichkolwiek zmian terminów bądź miejsc proszę o kontakt mailowy: a.suchorab@pzw.wroclaw.pl